Філософія інвестування

Фондова компанія «Інвеста» дотримується фундаментального вартісного підходу в інвестуванні. Наші фахівці аналізують інвестиції на основі підходу «знизу-вгору» (bottom-up approach) в пошуках акцій кращих компаній. Ми прагнемо отримати високу прибутковість в довгостроковій перспективі при мінімізації ризиків інвестування.

Наш підхід передбачає проведення ретельного аналізу компанії на основі доступної публічної інформації, з метою виявлення та оцінки ризиків та ключових драйверів зростання вартості її акцій. Ми зосереджуємо увагу на поточний стан справ в компанії, на тих ресурсах, якими вона вже має в своєму розпорядженні, і відводимо другорядну роль прогнозними показниками.

Ми усвідомлюємо існування ринкових ризиків, на які не можемо вплинути, але мінімізуємо ризики інвестиційні. Інвестиційні ризики в нашій стратегії обмежуються завдяки пошуку компаній зі стабільним фінансовим становищем і стійкою бізнес-моделлю, а також високими показниками зростання прибутковості, чиї акції торгуються нижче справедливої ​​вартості.

Довгостроковий характер нашої стратегії призводить до зниження оборотності портфеля і рівнем транзакційних витрат, тим самим підвищуючи потенційну прибутковість інвестицій для наших клієнтів.